Since 2013

1979 Samsun Terme doğumlu Aksu, 10 yaşında mesleğe başladı. 1994 yılında İstanbul'a geldi  yakın bir akrabasının yanında mesleğine devam etti. Tüm meslek hayatı boyunca her zaman yeniliği ve marjinalliği müşterilerine yansıttı.

Yaptığı göze çarpan imajlar ile her zaman bölgesinin en gözde kuaförlerinden biri olmayı başardı. Erkeklere özel saç uzatma tekniğini ilk olarak yaparak Dünya çapında tanınmayı başardı, sizler için  her zaman en iyisi ve yenisini yapmaya devam ediyor...

Uzun yıllardır Bayanlara Mikro kaynak yapan Seyit Aksu, işinde çok başarılı çalışmalara imza atmıştır. "Birgün kendime neden yapmayayım?" Başlayan erkek Mikro kaynak işlemi serüveni böyle başlamıştır, ilk başta insanların garipsemesinden dolayı bir yankı uyandırmamıştır ama pes etmeyen Seyit Aksu kısa bir süre içinde  kendi ülkesi olmak üzere Almanya, Avusturya,Hollanda,Belcika,İsviçre,Amerika,Fransa,İsveç,İngiltere, Hindistan,Norveç,Kuveyt,Irak ve daha fazlası...

Dünyanın birçok farklı ülkeden Yankı uyandırdı ve birçok kişiye bu işlemi yapmaya başladı. Işlem, seyrek ve uzatmasında zorluk çeken kişilere kolaylık sağlıyor. Doğal ve işlem görmemiş saçlarımız ile sizlere yeni bir imaj yaratıyor.

Seyit Aksu, mekanında birçok işlemi yapmaktadır. Manikür-Pedikür işleminde kişisel bakımınızın en sağlıklı ve kalitelisini yapmatadır. Saç-sakal kesiminde kişinin her zaman en iyi imajını çizmeyi başarır Aksu. Göz alıcı perma işlemi ile kişinin yeni bir görünüme sahip olmasını sağlar. Açma-boyama işlemi ile kişinin marjinaligini ön plana koymayı hedefler. Sizde en iyi ve yeni imajınıza sahip olmak istiyorsanız doğru adres Seyit Aksu.

 

1
2
3
Hakkımızda

Hemen Ara - +90 535 871 06 86

Çalışma Saatleri

PAZARTESİ10.00-21.00

SALI10.00-21.00

ÇARŞAMBA10.00-21.00

PERŞEMBE10.00-21.00

PERŞEMBE10.00-21.00

CUMA10.00-21.00

CUMARTESİ10.00-21.00

PazarKapalı

 • 7200+

  Sağlıklı ve Mutlu Müşteriler

 • 14+

  Profesyonel berber uzmanı

 • 120+

  Yıllarca kusursuz ve başarılı çalışma

 • 450+

  Berber dükkanımızın sertifikaları ve ödülleri

Müşteri Yorumları

20 yılda 3-4 kez farklı bir berber denemeye kalktıysam da hiçbiri Seyit Aksu'nun eline su dökemedi 😂

Mehmet Nafiz Duru

Tek kelımeyle fark arıyorsanız seyıt Aksu ve ekibi ayrıca dunyada tek olan erkek sac kaynagı sadece ve sadece Beylerbeyınde Seyıt Aksu'da

Engin İri

İşinin ustası tam bir profesyonel 👏👏👏

Cy club Yıldırım

İlk defa Saç kesim için gittim, korkarak girdim saçımı istediğim gibi olmaz diye. Ama mükemmeldi çok güzel karşılandım saç kesimi de mükemeldi. Güzel çalışmaları olsun.

Semih Bahadır

10 numara 5 yıldız. Çok ilgili ve yetenekli arkadaşlar. Özellikle seyit beye teşekkür ediyorum. Kendisi işine vakıf biri .

Erkan Yiğit

İşinin hakkını veriyor. Tebrik ediyorum

Mehmet Üstündağ

Seyit Aksu mesleğinin erbabı memnun kalacağınız bir kuaför

Cihad Erbek

Çay var filtre kahve var , muhabbet var birde saç kaynağı var daha ne

Ender Topçu

İlgili ve işini iyi yapan bir ekip. Hangisinde traş olsanız memnun ayrılırsınız

Emrullah Yardımcı

20 yılı aşkındır kuaförümdür kendileri 😁👍

Mustafa Ayvaz

iletişim kalitesi yüksek, hizmeti başarılı, tertemiz.

Ercan Küçükaslan

İnstagram Adresimiz "Takipte Kalın" @seyitaksuhairdesign

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.